Okna Wyznaczaj Standardy Profile VEKA Softline 82 MD należą do najnowocześniejszych 7 komorowych profili o głębokości 82 mm i charakteryzują się znakomitymi parametrami technicznymi. phone_androidSkontaktuj się Wyceń Online phone_androidSkontaktuj się Wyceń Online Kreuj Rzeczywistość Profile Schüco LivIng dzięki nim sprawisz, że Twój dom spełni wszystkie oczekiwania, będzie komfortowy, bezpieczny i energooszczędny. phone_androidSkontaktuj się Wyceń Online Postaw na Trwałość Drzwi tarasowe podnoszono-przesuwne VEKASLIDE 82 stanowią idealne połączenie przestrzeni wewnętrznej z zewnętrzną.

Poznaj okna klasy premium

Jeszcze Więcej Naturalnego Światła

Szyby ECLAZ

Zysk naturalnego światła z zastosowania szyby ECLAZ możemy porównać do zwiększenia powierzchni okna aż o 8%. Naturalne światło poprawia samopoczucie i pozytywnie wpływa na nasze zdrowie. Szyba zapewnia minimalny efekt lustra i naturalne kolory we wnętrzu. Większa elastyczność podczas projektowania okien po stronie północnej i wschodniej (gdzie istnieje potrzeba doświetlenia wnętrz), bez wzrostu kosztów ogrzewania, dzięki wysokiej wydajności energetycznej.

Dlaczego warto wybrać właśnie ECLAZ?

Postaw na Nowatorstwo

Innowacyjny sposób na wietrzenie wnętrza przy zamkniętych oknach

Okna mogą zostać wyposażone w okucia z funkcją mikrowentylacji, która pozwala na wymianę powietrza w pomieszczeniu bez otwierania okna. To rozwiązanie stało się już standardowym wyposażeniem okien. Ustawiając klamkę w odpowiedniej pozycji odryglowuje się okno i minimalnie uchyla.