Intro Drzwi wewnętrzne Skontaktuj się Drzwi wewnętrzne Drzwi wewnętrzne O! Twórz się z
Porta
Najnowsze kolekcje porta już w salonie StylDom
Daj się zaskoczyć aranżacjami
Skontaktuj się Kreuj wnętrze z
najnowszą kolekcją
drzwi DRE
Skontaktuj się Drzwi Entra Ultra
Kolekcja ULTRA to inspirujące rozwiązanie dla osób lubiących indywidualizm i prostą formę.

Nowoczesne i Stylowe rozwiązania dla Twojego domu

Drzwi wewnętrzne

Nadaj wnętrzu indywidualnego charakteru

Drzwi wewnętrzne są podstawą każdego wnętrza, to dopiero one sprawiają, że wnętrze nabiera zamierzonego charakteru i efektu. W naszej ofercie znajdą Państwo produkty renomowanych marek z długoletnim doświadczeniem. Dzięki unikalnemu designowi i tworzeniu drzwi indywidualnie pod klienta, możemy wybierać i tworzyć wnętrze które będzie robić wrażenie przez długie lata. Już teraz umów się na profesjonalny pomiar wraz z wyceną i stwórz swoje unikatowe pomieszczenia !

Minimalizm i Ekstrawagancja, a wszystko w jednym miejscu

W StylDom oferujemy drzwi wewnętrzne dopasowane indywidualnie do gustów każdego Klienta, jedną z kluczowych kwestii przy zakupie nowoczesnej stolarki drzwiowej jest pokaźny wybór pięknych wzorniczych modeli, które mogą wpasować się w zdecydowaną większość wnętrz. Jednocześnie nasze produkty są odporne na “ząb czasu”, dzięki czemu wyglądają tak samo niesamowicie nawet po latach.

Profesjonalny montaż drzwi ? Jak najbardziej!

Styl Dom Sulęcin otrzymał autoryzację Akademii Dobrego Montażu Porta i należy do autoryzowanej grupy montażowej, a jak wiemy, profesjonalny i bezpieczny montaż drzwi wewnętrznych to przede wszystkim znaczna oszczędność Twojego prywatnego czasu. Specjaliści, którzy zawodowo zajmują się montażem modeli wewnętrznych, mają nie tylko niezbędną do tego wiedzę, ale także doświadczenie. W praktyce oznacza to, że wszystkie prace montażowe będą przebiegać sprawnie i bezbłędnie – w oparciu o wypracowane już standardy. Dzięki fachowej pomocy ekipy, możesz więc zaoszczędzić swój cenny czas i zyskać pewność, że drzwi będą zamontowane prawidłowo. Dodatkową korzyścią profesjonalnego montażu drzwi, jest niższy podatek VAT, który standardowo wynosi 23%, ale przy zakupie drzwi z montażem, spada do… 8%!

Sprawdź nasze przykładowe modele
Rozmyślasz nad konkretnym modelem?
Wypełnij nasz formularz i sprawdź konkurencyjną cenę